Hurtownia firan i zasłon Warszawa - Maxdekor

Oferta hurtowni jest codziennie aktualizowana o nowe produkty, co zwiększa nasz asortyment na tle konkurencji. Stawiamy na jakość i zadowolenie Klienta. Nasi pracownicy codziennie pomagają, doradzają w procesie doboru odpowiedniej firany, zasłony lub innego asortymentu jaki jest potrzebny do upiększenia naszego domu i prawidłowego i zdrowego naszego funkcjonowania.

Maxdekor znany na rynku jest jako hurtownia firan i zasłon w Warszawie i okolicach – oferujemy możliwość zakupu naszego asortymentu w ilościach hurtowych. Zamówienia hurtowe są odpowiednio rabatowane w stosunku do ilości, a dla stałych Klientów przewidujemy dodatkowo bonusy promocyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Pełną oferte cenową znajdą Państwo na naszym sklepie internetowym https://maxdekor.pl/

Artykuły pościelowe
Firany i zasłony

Tkaniny firanowe

Dekoracja naszego okna stanowi bardzo ważny element w aranżacji i wyglądzie naszego pomieszczenia. Odpowiednie dobrana firana z dodatkami sprawi, że pomieszczenie nie będzie sprawiało wrażenia suchego i pustego oraz nabierze nowego świeżego wyglądu.

Tkaniny zasłonowe

Tkaniny zasłonowe

Zasłony to jedne z najpopularniejszych dekoracji okiennych stosowanych na całym świecie. W zależności jaki materiał do ich uszycia został użyty mogą spełniać nie tylko rolę dekoracyjną. Zasłony często stanowią element uzupełniający firanek zawieszonych w oknach.

Dodatki do firan i zasłon

Dodatki do firan i zasłon

Firany i zasłony w większości przypadków są jednolite, nie wykorzystują swojego potencjału dekoracyjnego. Estetyka układania tkanin, podkreślenie stylu i wyglądu okna, dodanie nowych akcentów wizualnych w pomieszczeniu, to tylko niektóre cechy jakie uzyskamy ozdabiając nasze tkaniny.

Karnisze

Karnisze

Nowoczesne karnisze sufitowe jak i tradycyjne możemy docinać na dowolny wymiar lub zakupić już gotowe. Najważniejszą i niepodważalną zaletą nowoczesnych karniszy jest ich wygląd z dodatkową powierzchnią kryjącą czyli – maskownicą.

Rolety

Rolety

Chronią mieszkanie przed nadmiernym nasłonecznieniem. Przeznaczeniem rolet i żaluzji jest regulacja natężenia światła i wzmocnienie walorów wizualnych pomieszczenia, w którym zostały one zamontowane. Nieocenionym atutem jest także, iż prywatność w obecnych czasach jest dla nas luksusem, który właśnie one mogą nam zapewnić. 

Kołdry i poduszki

Kołdry i poduszki

Zapewnij sobie optymalny i spokojny, a przy czym regenerujący sen. Indywidualne odczucie ciepła jest uzależnione od wymiany ciepła naszego ciała z temperaturą otoczenia. Każdy z nas wie w jakiej temperaturze czuje się optymalnie i jest to indywidualne odczucie każdego z nas – to zjawisko nazywamy komfortem cieplnym.

Artykuły pościelowe

Pościele i prześceradła

Sen to podstawa – podczas snu organizm regeneruje się, odpoczywa oraz rozluźnia nasze ciało. Utrzymanie prawidłowej temperatury ciała to podstawa, miękka i delikatna w dotyku z motywem dekorującym naszą sypialnię – produkt jak najbardziej przeznaczony dla wymagającego Klienta.

Obrusy

Obrusy i bieżniki

Obrusy goszczą na naszych stołach niemalże od zawsze. Podczas świąt, imprez rodzinnych lub okazjonalnych przyjęć, był to element nieodzowny. Element dekoracyjny, chroniący blat naszego stołu przed zarysowaniami, pełni funkcje dodatku niezbędnego niemalże w każdej jadalni lub kuchni.

Koce

Koce wełniane i bawełniane

Ciepły, oddychający, przytulny do opatulenia. Koc jest takim elementem wyposażenia domu, który przydaje się przez cały rok i służy jako wspaniały element dekoracyjny naszego łóżka, sofy czy kanapy.

Ręczniki i ścierki

Ręczniki i ścierki

Niepodważalnym, i jakże istotnym elementem wyposażenia łazienki są ręczniki. Najczęściej znajdują się one w łatwo dostępnych miejscach, zawieszone obok prysznica i wanny na specjalnych haczykach lub obok umywalki.

Oferta hurtowni