Obrusy i bieżniki na stole

Obrusy goszczą na naszych stołach niemalże od zawsze. Podczas świąt, imprez rodzinnych lub okazjonalnych przyjęć, był to element nieodzowny. Element dekoracyjny, chroniący blat naszego stołu przed zarysowaniami, pełni funkcje dodatku niezbędnego niemalże w każdej jadalni lub kuchni. Bardzo często stosuje się nakładki, które zmieniają jego charakter i wygląd, a nazywają się bieżnikami.

Często zastanawiamy się jak zmienić wygląd kuchni lub jadalni, a zapominamy o najważniejszych, jakże istotnych elementach, które nadają pomieszczeniu charakter i wygląd. Jednym z takich dodatków jest właśnie obrus dekoracyjny naszego stołu przyozdobiony flakonem kwiatów lub też małym elementem dodającym mu charakteru jakim jest cukierniczka, pozytywka lub półmisek z owocami.

Pamiętajmy, że obrusy na stół nie muszą być gładkie i w stonowanych kolorach. Dzięki naszej ofercie będą Państwo mogli dobrać wzór, fakturę, wykończenia, kolor, materiał. Proponujemy obrusy wzorzyste, gładkie, barwne, kolorowe, białe, wzorzyste itp. ofertę możemy przygotować, bezpłatnie doradzić jaki wzór i kolor najlepiej będzie pasować nawet do konkretnego stołu w salonie lub jadalni.

Obrusy na stół

Obrusy na stole

pełnia funkcję dekoracyjną naszego stołu, nadają wyrazistości pomieszczeniu w jakim się znajdują, chronią blat naszego stołu przed zarysowaniami.

Bieżniki na stole

w połączeniu z obrusem tworzą nowy wzór i fakturę dodatku dekoracyjnego w naszej kuchni lub jadalni.

Hurtownia tkanin i zasłon sklep internetowy​

Zapraszamy po zapoznaniu się z zawartością naszego sklepu internetowego ( Maxdekor ) do przejrzenia naszego asortymentu oraz kontakt z nami. Na każdym etapie realizacji Państwa zamówienia jesteśmy do dyspozycji służąc radą i pomocą.

Rodzaje obrusów

Oprócz wysokiej jakości zasłon i firan, wyróżnia nas wysoka jakość materiałów sprzedawanych przez nas obrusów, szeroka gama kolorystyczna jak i wzorzysta, specjalne rabaty okolicznościowe – to wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poniżej i do skorzystania z naszego sklepu internetowego.

Od 40 lat zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją różnego typu artykułów do domu takich jak firany, zasłony, rolety, a zapotrzebowanie naszych Klientów skłoniło nas dodatkowo do wyspecjalizowania się w produktach dekoracyjnych i dodatkach takich jak np. obrusy i bieżniki.

Na stół

Od delikatnych, spokojnych wzorów do większych bardziej okazałych i wymyślnych, od spokojnych i stonowanych kolorów po bardziej wzorzyste i intensywniejsze kolorystycznie. Wybierając jeden wzór i stosując dodatki różnego typu mamy możliwość uzyskania kilku konfiguracji tego samego obrusu.

Plamoodporne

Wykonane z materiału, który jest pokryty specjalną powłoką plamoodporną, dzięki czemu nasz obrus zachowuje dłużej czystość i łatwiej się pierze. Po rozlaniu cieczy nie wsiąka ona tak szybko w strukturę i przy usuwaniu jej ręcznikiem jest wchłaniana w niego, dzięki czemu nie powstają zabrudzenia.

Okazjonalne / Świąteczne

Czas na spędzanie z rodziną wspólnych chwil przy stole w ciągu roku mamy wiele. Warto zadbać o szczegóły dekoracyjne aby klimat i atmosfera panująca w danej chwili była niezapomniana przez jeszcze wiele lat.

Dekoracyjne

Wyjątkowość można podkreślić na różne sposoby, jednym z nich jest obrus dekoracyjny przeznaczony i dopasowany do konkretnego stylu, klimatu i aury pomieszczenia w jakim się znajduje. Dobrze dobrane przyciągną wzrok nawet najbardziej wymagających gości czy tez domowników.

Bezpłatna wycena rolet rzymskich

Wypełnij prosty formularz, a nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w celu uzyskania niezbędnych informacji potrzebnych do wyceny. Podczas rozmowy doradzimy rodzaj tkaniny, jakie dodatki możemy użyć oraz jak uczynić Państwa pomieszczenia jeszcze piękniejsze.

Obrusy i bieżniki