Tkaniny firanowe wysokiej jakości

Dekoracja naszego okna stanowi bardzo ważny element w aranżacji i wyglądzie naszego pomieszczenia. Odpowiednie dobrana firana z dodatkami sprawi, że pomieszczenie nie będzie sprawiało wrażenia suchego i pustego. Doradzimy i podpowiemy jaki materiał, kolor stosuje się w danej wielkości okna i w przeznaczeniu pomieszczenia.

Tkaniny firanowe to nic innego jako materiał jaki używamy do tworzenia firan. Gdy zamawiacie Państwo firany przez Internet, nie wiecie często co to za materiał, jaki jest w dotyku ani jak jakościowo dobra jest tkanina, z której firana została wykonana lub też w jakim pomieszczeniu najlepiej ją zastosować. 

Warto zapoznać się z nazwami materiałów, charakterystyką oraz kolorami, aby wiedzieć czy dany materiał i faktura będzie spełniać Państwa oczekiwania. Dodatkowym i niepodważalnym dodatkiem do firn są zasłony, do których oferty zapraszamy także.

Poniżej prezentujemy firany z naszego asortymentu jakie mamy dostępne w naszym sklepie internetowy. Umożliwiamy zakup firan na metry gdzie przeprowadzamy z Państwem szczegółowy wywiad i dopasowujemy parametry pod zamówienie lub umożliwiamy zakup już gotowych z możliwością dobrania asortymentu do niej.

Naszym celem i priorytetem jest Państwa zadowolenie i satysfakcja z zakupionej firany. Gwarantujemy, że jakość prezentowanych przez nas produktów jest na wysokim poziomie i wyróżnia je oryginalność.

Tkaniny firanowe

Firany na metry

Umożliwiamy Państwu nietypową usługę jaką jest zakup firan na metry. Z chęcią doradzimy do jakiego pomieszczenia jaką tkaninę zastosować i pomożemy w doborze rodzaju materiału oraz dodatków. Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacją gdzie wielkości okien są mocno niestandardowe, dlatego usługa ta jest przeznaczona / dedykowana dla nich.

Firany gotowe

Setki wzorów i możliwości konfiguracji sprawi, że dokładnie według Państwa potrzeb będzie możliwy zakup firany do konkretnego pomieszczenia i wymiaru okna. Na naszym sklepie internetowym prezentujemy setki gotowych rozwiązań, które oczywiście możemy zmodyfikować na Państwa życzenie.

Hurtownia tkanin i zasłon sklep internetowy​

Zapraszamy po zapoznaniu się z zawartością naszego sklepu internetowego ( Maxdekor ) do przejrzenia naszego asortymentu oraz kontakt z nami. Na każdym etapie realizacji Państwa zamówienia jesteśmy do dyspozycji służąc radą i pomocą.

Rodzaje tkanin firanowych

Naszym atutem jest doświadczenie. Na przełomie już kilkudziesięciu lat świadczymy usługi w zakresie projektowania wnętrz, dekorowania i doradztwa Klientowi. Indywidualne zamówienie tkaniny i materiału nie jest trudne gdy posiadamy doradców z doświadczeniem.

 Umożliwiamy Państwu wybór koloru, szerokości i wysokości, rodzaju tkaniny użytej do pomieszczenia w jakim firana ma być zawieszona. Poniżej przedstawiamy Państwu rodzaje tkanin aby naświetlić i przybliżyć materiał z jakiego są wykonywane nasze firany.

WOAL

lejąca, łatwo do formowania tkanina, przy odpowiednim zagęszczeniu / umarszczeniu możemy w łatwy sposób ograniczać ilość wpadającego światła do pomieszczenia. 

Najczęściej woal stosuje się do szycia, uwielbianych przez Państwa v-ek, które często są wieszane w pokojach dziecięcych czy też kuchniach.

MARKIZETA

typ materiału, który nie trzeba prasować, a z uwagi na fakturę ( drobna siateczka ) przepuszcza więcej światła niż wspomniany wcześniej Woal.

Wygląd, nietypowa faktura doda Państwa wnętrzu niepowtarzalny urok i klimat.

SABLE

gęste nitki, matowa i bardzo lekka. Właśnie to sprawia, że firany z tego materiału łatwo się układają i swobodnie mogą zwisać z okna.

ORGANZA

organza inaczej zwana organtyną – to lekko połyskujący i przejrzysty materiał.

ŻAKARD

drobniutka siateczka ze splotów poliestrowych – różnica między woalem, a organzą jest taka, że więcej kurzu osiada się na niej, co może działać jako atut, gdyż kurz nie jest wdychany przez domowników czy też stosowana w firmach, pracowników.

SIATKI

materiał, który jest grubo tkany i posiada otwory. Najczęściej takie firany stosuje się w rustykalnych, w zbliżonym stylu Vintage pomieszczeniach. Tkanina idealnie prezentuje się w pomieszczeniach naturalnych ( drewno, kamień, surowy styl ).

Ważnym atutem firan z tego materiału jest to, że nie wymaga prasowania.

Bezpłatna wycena tkanin firanowych

Wypełnij prosty formularz, a nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w celu uzyskania niezbędnych informacji potrzebnych do wyceny. Podczas rozmowy doradzimy rodzaj tkaniny, jakie dodatki możemy użyć oraz jak uczynić Państwa pomieszczenia jeszcze piękniejsze.

Tkanin firanowe