Tkaniny zasłonowe wysokiej jakości

Zasłony to jedne z najpopularniejszych dekoracji okiennych stosowanych na całym świecie. W zależności jaki materiał do ich uszycia został użyty mogą spełniać nie tylko rolę dekoracyjną. Zasłony często stanowią element uzupełniający firanek zawieszonych w oknach. Do pomieszczenia dobiera się odpowiedni wzór, fakturę materiału oraz kolor, aby kompozycja i wygląd w niej uczestniczących elementów był jednolity.

Pamiętajmy jednak, że zasłony nie stanowią tylko elementu dekoracyjnego, lecz także mogą służyć jako element praktyczny wykorzystywany w życiu codziennym. Jednym z najlepszych przytoczonych przykładów jakie możemy podać to chęć prywatności w domu. Wiemy, że firany nie zablokują całkowicie przedostającego się słońca, a zatem nie oferują nam 100% prywatności. 

Inaczej rzecz ma się do zasłon, które w zależności od tego z jakiego materiału są wykonane mogą całkowicie zasłonić “świat zewnętrzny”, znacząco zwiększyć nasze poczucie prywatności jak i dodatkowo mogą uchronić nas od światła słonecznego, które z każdym rokiem staje się niekorzystne dla zdrowia.

Zasłony posiadają jakże istotną cechę jaką jest ich wizualne wykorzystanie w pomieszczeniach aby zwiększyć ich optyczną objętość. Ciemne i masywne zasłony sprawią, że przestronny, jasny pokój będzie wydawał się krótszy, a zdobione powiększą optyczny odbiór pomieszczenia.

Tkaniny zasłonowe

Zasłony na metry

Umożliwiamy Państwu nietypową usługę jaką jest zakup zasłon na metry. Z chęcią doradzimy do jakiego pomieszczenia jaką tkaninę zastosować i pomożemy w doborze rodzaju materiału oraz dodatków. Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacją gdzie wielkości okien są mocno niestandardowe, dlatego usługa ta jest przeznaczona / dedykowana dla nich.

Zasłony gotowe

Setki wzorów i możliwości konfiguracji sprawi, że dokładnie według Państwa potrzeb będzie możliwy zakup firany do konkretnego pomieszczenia i wymiaru okna. Na naszym sklepie internetowym prezentujemy setki gotowych rozwiązań, które oczywiście możemy zmodyfikować na Państwa życzenie.

Hurtownia tkanin i zasłon sklep internetowy​

Zapraszamy po zapoznaniu się z zawartością naszego sklepu internetowego ( Maxdekor ) do przejrzenia naszego asortymentu oraz kontakt z nami. Na każdym etapie realizacji Państwa zamówienia jesteśmy do dyspozycji służąc radą i pomocą.

Rodzaje tkanin zasłonowych

Zasłona w pierwszym momencie kojarzy się nam z ciężką, ciemną kurtyną zwisającą przy firance umieszczonej przy oknie. Na szczęście stereotypowe myślenie Klientów z roku na rok zmienia się, a nasza ciągle rozszerzająca się kolekcja zasłon jest na to żywym dowodem. Codziennie obsługujemy Klientów w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym, doradzając i modyfikując pomysły jakie już posiadamy.

Poniżej przedstawiamy kilka tkanin z jakich posiadamy zasłony w naszym asortymencie.

Niezmiernie istotne jest aby przy wyborze materiału dokładnie zastanowić się gdzie zasłona będzie umieszczona lub w drugą stronę, do jakiego pomieszczenia chcemy kupić zasłonę. Przy zakupie zasłony do mniejszych pomieszczeń, musimy pamiętać aby była ona wykonana z lekkich, zwiewnych i nie “ciężkich” wizualnie tkanin – pomieszczenie nie zostanie pomniejszone, a zyska nowy odbiór.

WOAL, TIUL, SZYFON

lekki, zwiewny i subtelny materiał nadający się do mniejszych pomieszczeń – stosowany do powiększenia optycznego przestrzeni.

BAWEŁNA / LEN

naturalna bawełna i len

WELUR

ciężki welur oraz aksamit

BLACK OUT

zaciemniający blackout lub poliester

Bezpłatna wycena tkanin zasłonowych

Wypełnij prosty formularz, a nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w celu uzyskania niezbędnych informacji potrzebnych do wyceny. Podczas rozmowy doradzimy rodzaj tkaniny, jakie dodatki możemy użyć oraz jak uczynić Państwa pomieszczenia jeszcze piękniejsze.

Tkaniny zasłonowe